Kızlık zarı dikimi ne zaman olmalı ?

Kızlık zarı dikimi ne zaman olmalı ? acaba ne zaman yapılsa daha iyi sonuç verir, yani düğüne, cinsel ilişkiye günler kala mı yapılmalı yoksa aylar hatta uzun yıllar önce yapılsa daha doğal olduğundan daha iyimi sonuç verir gibi ilginizi çekebilecek konuya girmeden önce Bakırköy'deki muayenehanemizi  dan kızlık zarı dikimi ne zaman yapılmalı diye arayabilir, ayrıca  den yazabilir, fiyat listesi dahi isteyebilirsiniz. İstanbul'da kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatları diğer tıbbi müdahalelerden farklı olarak doktordan doktora çok değişir, başka bir bakış açısından geçici kızlık zarı dikimi yorumlarında  bu işlemin ilişkiden ne kadar zaman öncesi yapılması gerektiğinin yanıtı aynı günde dahil olmak şartı ile ilk 1 haftadır, geçici kızlık zarı dikimi yaptıranlar aynı gün ilişkiye girebiliyorlar, geçici kızlık zarı dikimi fiyatı flep yöntemine göre daha ekonomiktir, kalıcı kızlık zarı dikimi yaptıranların yorumlarında en çok dikkat çeken sonuç garantisidir, kızlık zarı dikimi sonrası dikkat edilmesi gerekenlerin başında sprey şeklindeki antiseptik solusyonun ilk 20 gün kullanılmasıdır, kızlık zarı dikimi sonrası yorumlarda aynı gün işe devam edilebileceği açıkça görülmektedir, kızlık zarı dikimi sonrası iyileşme süresi kalıcı himenoplastilerde 20 gün kadardır gibi özet bilgilerde veriyorum.

 Kızlık zarı dikimi ne zaman olmalıdır ? dendiğinde buna karşılık verilecek ilk cevap soru şeklinde ne zaman ilişkiye gireceksiniz ? olur, arada fazla bir süre yoksa mesela birkaç gün veya en geç 2 hafta içinde evlilik veya cinsel ilişki söz konusu olacaksa 1 haftalık veya 2 haftalık geçici kızlık zarı dikmek daha mantıklıdır, zira kalıcı dikim için yeterli iyileşme süresi yoktur, ama arada 1 ay veya daha uzun bir süre varsa orijinale en yakın olan kalıcı flep yöntemi bekaret tamiri yapmak çok daha mantıklıdır, ayrıca evlilik veya cinsel ilişkiye girme zamanı hakkında bir fikriniz yoksa belki 1 yıl belki 10 yıl sonra evlenecekseniz yine kalıcı kızlık zarı diktirmek size daha uygun olacaktır.

Mevsimsel olarak kızlık zarı dikimini şu aylarda yaptırın diye özel bir tavsiyemiz yok ama yaz aylarında denize havuza girecekseniz veya ağır spor aktiviteleri planlıyorsanız kış, ilkbahar ve sonbahar mevsimlerini tercih etmeniz mantıklı olabilir, zira 20 günlük iyileşme döneminde denize ve havuza giremezsiniz, aşırı bacak açmayı gerektiren ağır sporlar yapamazsınız.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık zarı dikimi sonrası dikkat edilmesi gerekenler

Dikilmiş kızlık zarı fotoları

Kızlık Zarı Dikimi

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.