Dikilmiş kızlık zarı fotoları

Himenoplasti ameliyatı uygulanmış yani dikilmiş kızlık zarı fotoları, kızlık zarının orijinal bakire görünümü ile flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi sonrası görünümü arasında herhangi bir fark olup olmadığı, kızlık zarı dikiminin anlaşılıp anlaşılamayacağı, zar diktirdikten sonra başka bir jinekolog muayenesinde sonucun bakire olarak mı çıkacağı yoksa dikilmiş kızlık zarının doktor tarafınca anlaşılıp anlaşılmayacağı, fotoğraf üzerinden inceleme yaparak kızlık zarının bozulup bozulmadığı yönünde teşhis konulup konulamayacağı mevzuları sürekli sorgulanır, İstanbul Bakırköy'deki muayenehanemizi hergün yüzlerce kişi dan arayıp veya WhatsApp den yazıp bekaretle ilgili sorular soruyor, bir kısmıda kızlık zarı resimlerini foto çekip göndermek istiyorlar ama bu maalesef yasal değil, dolayısı ile cinsel organ resmi kabul edemiyoruz, yapılması gereken kızlık zarı muayenesi yaptırmaktır, ayrıca bazıları dikilmiş kızlık zarı fotoğrafları öncesi ve sonrası görüntüleri yollamamızı istiyorlar, yine cinsel resim fotosu çekmenin yasak olduğu cevabını veriyoruz. Bu konuda bilgi almak ve kızlık zarı dikimi fiyatlarını öğrenmek için  dan arayabilirsiniz, yada WhatsApp  den güncel zar dikim fiyat listemizi isteyebilirsiniz, veya aşağıdaki linke tıklayarak bana yorum şeklinde soru gönderebilirsiniz, yorumlama biçimi olarak en alttaki "anonim" i seçerseniz isimsiz ve email girmeden yorum yapmanız mümkün olacaktır :

DOKTORA SORU SOR    YORUMLARI OKU

Dikilmiş kızlık zarı resimlerine geri dönersek, bu tip fotoğraf çekmenin ve paylaşmanın yasal olmadığını söylemiştik, flep yöntemi ile kalıcı kızlık zarı dikimi yapılmış kızlık zarı görünümü ile bakire kızlık zarı görünümünü normal insanların karşılaştırmalarda anlamaları pek mümkün değildir, ancak çok dikkatli bir jinekolog muayenesinde anlaşılabilir.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık Zarı Dikimi

Kızlık zarı dikimi sonrası dikkat edilmesi gerekenler

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.