Kızlık zarı dikimi Kütahya

Kütahya ili ve Altıntaş · Aslanapa · Çavdarhisar · Domaniç · Dumlupınar · Emet · Gediz · Hisarcık · Pazarlar · Simav · Şaphane · Tavşanlı ilçelerinde kızlık zarı dikimi yapan doktorlar ve kızlık zarı dikimi ücretleri hakkında bilgi almak için WhatsApp den bilgi alabilirsiniz. Bekaret tamiri tüm dünyada yapılmakta olan bir ameliyat olmakla birlikte ülkemizde en fazla İstanbul'da uygulanmaktadır, sadece Kütahya değil anadoludaki tüm illerden himenoplasti ameliyatı için hastalar İstanbul'a geliyor, Bakırköy'deki muayenehanemiz hava limanına 10 dakika mesafede olduğu için uzak memleketlerden ve Avrupa'dan gelen hastalar aynı gün uçakla geri dönebilmektedir, ayrıca Esenler otogarıda bize 15 dakika kadar yakın bir lokasyondadır. Özellikle Kütahya gibi Anadolu'dan gelecek olan bir hasta iseniz, kızlık zarı dikiminin nasıl yapıldığı, ameliyatın kaç dakika sürdüğü, zar diktirme çeşitlerinden hangisinin sizin durumunuza daha uygun olduğu, kızlık zarı dikimi ücretlerinin ne kadar tutacağı gibi bilgiler için bizi telefonla arayabilirsiniz, yada WhatsApp  den iletişim kurarak hem bilgi alabilir, hemde güncek tüm fiyat listemizi isteyebilirsiniz, ayrıca aşağıdaki linke tıklayarak aklınıza takılanları bana yorum şeklinde gönderebilirsiniz, tüm yorumlar ve sorular direkt cep telefonu ekranıma düşüyor, birkaç dakika içinde yanıt yazabiliyorum:

DOKTORA SORU SOR      YORUMLARI OKU

Kütahya ve diğer illerde kızlık zarı diktirecek olan hastaların kendi yaşadıkları yerde değilde İstanbul'da ameliyat olmalarının en önemli iki sebebi vardır, bunlardan biri gizliliktir, tamamen gizli tutulması gereken bir operasyon olduğu için aynı şehirde olayın duyulmasından endişe edilir, diğer sebep ise sonuç garantisidir, ben nerdeyse 30 senedir kızlık zarı dikimi üzerine çalıştığım için binlerce hasta deneyimine sahibim ve sonuç garantisi verebiliyorum.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık zarı dikimi sonrası dikkat edilmesi gerekenler

Dikilmiş kızlık zarı fotoları

Kızlık Zarı Dikimi

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.