Kızlık zarı dikimi sonrası dikkat edilmesi gerekenler

Himenoplasti ameliyatları Avrupa ve tüm ortadoğuda en fazla İstanbul'da yapılıyor, 28 yıldır bu istatistiklere önemli katkım olduğunu düşünüyorum zira bekaret ameliyatları konusuna fokuslanmış durumdayım, dolayısı ile sadece bu şehirden değil tüm illerden, Avrupa, Ortadoğu ve kuzey Afrika ülkelerinden  bir çok hastam yeniden bakire olmak için geliyor, peki kızlık zarı dikimi sonrası dikkat edilmesi gerekenler nelerdir dersiniz. Operasyon bölgemizin iki bacak arasında en haraketli ve sürtünmeye müsait yer olduğunu, cinsel organ salgılarına 24 saat maruz kaldığı gibi bedenden atılan idrar ve dışkı çıkışlarına son derece yakın olduğunu göz önüne alırsak kızlık zarı dikimi sonrası ilk günler bazı önlemlere dikkat çekmek gerekeceğini anlarsınız. Merak etmeyin zarınızı diktirdikten sonra 30 dakika içinde yürüyerek gidebilir ve günlük yaşantınıza devam edebilir, seyahat edebilir ve çalışabilirsiniz, ama tuvalet  ihtiyacından sonra dikişleri yıkayıp size vereceğimiz antiseptik solusyonu basitçe dikiş gölgesine sürmekte fayda var, ayrıca ilk günler günde bir kez yutmanız gereken bir antibiyotik hapınızı ve ağrınız olursa kullanacağınız sıradan bir ağrı kesici hapıda çantanızda bulundurun. Bunların dışında ilk ay denize havuza girmeniz ve bacaklarınızı aşırı açmanızı gerektirecek sporlardanda uzak durmakta fayda var.

Kızlık zarı dikimi sonrası yorumlarımızı okursanız himenoplasti sonrası bakımla ilgili soru soranlara verdiğim cevaplar işinize yarayabilir, kızlık zarı dikimi sonrası banyo ilk ay ayakta duş şeklinde yapılır, kızlık zarı diktirdikten sonra nelere dikkat edilmeli tüm detayları ameliyat için geldiğinizde anlatıyoruz, dikim sonrası kızlık zarı bozulunca acırmı diye soranlara evet diyorum, kızlık zarının patlayıp patlamadığı nasıl anlaşılır sorusuna ise kesin olarak kızlık zarı muayenesinde ortaya çıkar cevabını veririm ama kan geldi ise büyük ihtimal bozulmuştur, yada kan gelmedi ama azda olsa giriş oldu ise yine bozulur, kızlık nasıl bozulur nasıl anlaşılır diye merak edenlere ise cinsel ilişki dışında sürtünme ilede bozulabilir diyeceğim, esnek zar nasıl yırtılır diye çok merak ediyorlar, ilk girişte esnek zar içten ayrışır ve maueyeneye yansıyan izler ortaya çıkar, yani bozulur ama kan gelmez, bakireliğin bozulduğunu nasıl anlarız diye soranlara ise en önemli bulgusunun kızlık zarı kanı olduğunu söyleyebilirim.

Kızlık zarı diktirme

Bakirelik operasyonlarımız hakkında daha geniş bilgiler için kızlık zarı diktirme başlıklı yazıma göz gezdirin.

Kızlık zarı yırtılması nasıl anlaşılır ?

Bakireliğin bozulmasını daha net bir şekilde irdelemek istiyorsanız kızlık zarı yırtılması nasıl anlaşılır konulu makalemi okuyun.

Kızlık zarı dikimi İstanbul Bakırköy

Şehrimizin en işlek semtlerinde himenoplasti ameliyatı yapan jinekologları incelemek için kızlık zarı dikimi İstanbul Bakırköy adlı anlatımımı tavsiye ederim.

Kızlık zarı dikimi fiyatı

Bekaret diktirme operasyonlarının kaç paraya yapıldığını merak ediyorsanız kızlık zarı dikimi fiyatı başlıklı yazımı okuyabilirsiniz, yada Bakırköy'deki muayenehanemi telefonla arayabilir veya WhatsApp ( 0532 221 3007 ) 'tan yazarak zar dikim fiyat listemizi isteyebilirsiniz.

Kızlık zarı dikimi Erzincan

Erzincan ili ve ilçelerinde kızlık zarı dikimi yapan yerler ve kızlık zarı diktirme ücretleri hakkında bilgi almak için kızlık zarı dikimi Erzincan başlıklı yazımı okuyunuz.

Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya
Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı
Diploma ve Uzmanlık Belgesi
0212 227 5519 
0532 221 3007 
0542 215 7274 WhatsApp 
Haritada adres ve konum
İncirli Caddesi no:9/8 kat 2 Ceylan Apt. Bakırköy İstanbul ( Kemerburgaz Üniversitesi yanı , Kaymakamlığın az yukarısı, TEB bankası karşısı Bakırköy meydana çok yakınız )
Muayenehane resimleri
Metrobüs : İncirli durağında inip kaymakamlığa doğru yürüyünüz,
Vapur : Bakırköyde inip meydana yürüyün.
Uçak : Atatürk havalimanına taxi ile 10 dak. ( İstanbul dışından gelen hastalar yarım saatte işlemini yaptırıp aynı gün geri uçabilirler )
Şehirlerarası Otobüs : Esenler otogarından metro ile 10 dak. )

Kızlık zarı dikimi sonrası dikkat edilmesi gerekenler yorumları

www.Twitter.com/jinekologdr
www.Facebook.com/kurtajfiyatlari
Jin.op.dr.turgay.karakaya@gmail.com

Kızlık zarı dikimi sonrası dikkat edilmesi gerekenler konusu için site kullanım kuralları

Yorumlar

 1. Merhaba hocam kızlık zarı diktirdikten sonra dikkat edilemesi gereken neler var?
  27 04 2016, 10:50 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Buyrun
  27 04 2016, 11:08 - -: Hocam ben bekaretimi kaybettim ve diktirmek istiyorum yardımcı olurmusunuz
  27 04 2016, 11:15 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Tabi seçin :
  27 04 2016, 11:42 - -: Peki randevu almam gerekiyomu
  27 04 2016, 11:42 - -: Calisiyorum iznimi ayarlamam gerek ve
  27 04 2016, 12:00 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Gerekir
  27 04 2016, 12:00 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Mesela cumaya kadar doluyux
  27 04 2016, 12:06 - -: Tamam teşekkür ederm

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Yasal Uyarı : Blogumuza yorum , soru ve dialog gönderirken bu içeriğin diğer ziyaretçiler tarafıncada okunabileceğini göz önünde bulundurarak isim , adres , telefon gibi size özel bilgiler girmekten kaçınınız. Yanlışlıkla gönderdiğiniz veya sonradan vazgeçtiğiniz içeriklerinizi sildirmek için bizi arayınız. Ayrıntılar için " Site kullanım kuralları ve Yasal uyarılar" bölümüne bakınız.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Dikilmiş kızlık zarı fotoları

Kızlık zarı diktirme