Kızlık zarı dikimi sonrası dikkat edilmesi gerekenler

Himenoplasti ameliyatları Avrupa ve tüm ortadoğuda en fazla İstanbul'da yapılıyor, 28 yıldır bu istatistiklere önemli katkım olduğunu düşünüyorum zira bekaret ameliyatları konusuna fokuslanmış durumdayım, dolayısı ile sadece bu şehirden değil tüm illerden, Avrupa, Ortadoğu ve kuzey Afrika ülkelerinden  bir çok hastam yeniden bakire olmak için geliyor, peki kızlık zarı dikimi sonrası dikkat edilmesi gerekenler nelerdir dersiniz. Operasyon bölgemizin iki bacak arasında en haraketli ve sürtünmeye müsait yer olduğunu, cinsel organ salgılarına 24 saat maruz kaldığı gibi bedenden atılan idrar ve dışkı çıkışlarına son derece yakın olduğunu göz önüne alırsak kızlık zarı dikimi sonrası ilk günler bazı önlemlere dikkat çekmek gerekeceğini anlarsınız. Merak etmeyin zarınızı diktirdikten sonra 30 dakika içinde yürüyerek gidebilir ve günlük yaşantınıza devam edebilir, seyahat edebilir ve çalışabilirsiniz, ama tuvalet  ihtiyacından sonra dikişleri yıkayıp size vereceğimiz antiseptik solusyonu basitçe dikiş gölgesine sürmekte fayda var, ayrıca ilk günler günde bir kez yutmanız gereken bir antibiyotik hapınızı ve ağrınız olursa kullanacağınız sıradan bir ağrı kesici hapıda çantanızda bulundurun. Bunların dışında ilk ay denize havuza girmeniz ve bacaklarınızı aşırı açmanızı gerektirecek sporlardanda uzak durmakta fayda var.

Kızlık zarı dikimi sonrası yorumlarımızı okursanız himenoplasti sonrası bakımla ilgili soru soranlara verdiğim cevaplar işinize yarayabilir, kızlık zarı dikimi sonrası banyo ilk ay ayakta duş şeklinde yapılır, kızlık zarı diktirdikten sonra nelere dikkat edilmeli tüm detayları ameliyat için geldiğinizde anlatıyoruz, dikim sonrası kızlık zarı bozulunca acırmı diye soranlara evet diyorum, kızlık zarının patlayıp patlamadığı nasıl anlaşılır sorusuna ise kesin olarak kızlık zarı muayenesinde ortaya çıkar cevabını veririm ama kan geldi ise büyük ihtimal bozulmuştur, yada kan gelmedi ama azda olsa giriş oldu ise yine bozulur, kızlık nasıl bozulur nasıl anlaşılır diye merak edenlere ise cinsel ilişki dışında sürtünme ilede bozulabilir diyeceğim, esnek zar nasıl yırtılır diye çok merak ediyorlar, ilk girişte esnek zar içten ayrışır ve maueyeneye yansıyan izler ortaya çıkar, yani bozulur ama kan gelmez, bakireliğin bozulduğunu nasıl anlarız diye soranlara ise en önemli bulgusunun kızlık zarı kanı olduğunu söyleyebilirim.

Kızlık zarı diktirme

Bakirelik operasyonlarımız hakkında daha geniş bilgiler için kızlık zarı diktirme başlıklı yazıma göz gezdirin.

Kızlık zarı yırtılması nasıl anlaşılır ?

Bakireliğin bozulmasını daha net bir şekilde irdelemek istiyorsanız kızlık zarı yırtılması nasıl anlaşılır konulu makalemi okuyun.

Kızlık zarı dikimi İstanbul Bakırköy

Şehrimizin en işlek semtlerinde himenoplasti ameliyatı yapan jinekologları incelemek için kızlık zarı dikimi İstanbul Bakırköy adlı anlatımımı tavsiye ederim.

Kızlık zarı dikimi fiyatı

Bekaret diktirme operasyonlarının kaç paraya yapıldığını merak ediyorsanız kızlık zarı dikimi fiyatı başlıklı yazımı okuyabilirsiniz, yada Bakırköy'deki muayenehanemi telefonla arayabilir veya WhatsApp (  ) 'tan yazarak zar dikim fiyat listemizi isteyebilirsiniz.

Kızlık zarı dikimi Erzincan

Erzincan ili ve ilçelerinde kızlık zarı dikimi yapan yerler ve kızlık zarı diktirme ücretleri hakkında bilgi almak için kızlık zarı dikimi Erzincan başlıklı yazımı okuyunuz.Kızlık zarı dikimi sonrası dikkat edilmesi gerekenler konusu için site kullanım kuralları

Bu blogdaki popüler yayınlar

Dikilmiş kızlık zarı fotoları

Kızlık Zarı Dikimi

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.