Kızlık zarı yırtılması nasıl anlaşılır ?

Bu yazımızda kızlık zarı yırtılması nasıl anlaşılır sorusuna cevap vermek dışında, kızlık zarı yırtılması nasıl olur video,  kızlık zarı zedelenmesi hakkında bilgi, kızlık zarı şekilleri nelerdir, kızlık zarı zedelenmesi ile yırtılması arasında fark nedir, kızlık zarı yırtılmadan hamile kalmak mümkün olur mu, kızlık zarı yırtılması kanaması nasıl olur, İstanbul Bakırköy'de kızlık zarı dikimi, bayanlarda kızlık zarı diktirme ile ilgili hassas bilgiler, 2016 senesi için kızlık zarı dikimi fiyatlarının ne kadar olduğu, himenoplasti yani kızlık zarı dikimi ameliyat çeşitleri hakkındada bilgiler veriyoruz.

Kızlık zarı yırtılmasının nasıl anlaşılacağına gelirsek, tahminleriniz ve düz mantık bekaret konusunda doğru çıkmayabilir, dolayısı ile kızlık zarı bozulmasında acı veya ağrı hissetmeyebilirsiniz, hatta cinsel ilişkiye tam olarak girmiş olmanıza rağmen kızlık zarı kanaması gelmeyebilir, bu durumda bekaretinizin hala bozulmadığını düşünebilirsiniz, ama penisin vajinaya bir kez bile girmiş olması bekareti bozar, bu tablolarda %5 ihtimalle kızlık kanı ortaya çıkmaz. Kızlık zarı bozulurken bazı bayanlar acı hisseder, bazıları ise hiç birşey hissetmez, bunlar farklı kızlık zarı çeşidine sahip olmaktan kaynaklanır. Ayrıca bazı hanımlardada kasık ağrısı ve rahim ağrısı olabilir, ama şart değildir. Tam birleşme olmaksızın sürtünme şeklinde cinsel yakınlaşmalarda azda olsa kızlık zarı kanı ortaya çıkarsa kızlık zarının yırtılmış olma ihtimali oldukça yükselir. Diğer taraftan mastürbasyon veya sürtünme ile kızlık zarında şişme, yanma ve kaşınma gibi tahriş bulguları varsa bu seferde kızlık zarı zadelenmesi lehinedir.

Kızlık zarı dikimi İstanbul Bakırköy

Himenoplasti ameliyatları yani kızlık zarı dikimi İstanbul Bakırköy'deki muayenehanemizde en sık yapılan operasyonlardandır. Kızlık zarı yırtılarak bekaret bozulduğunda bu durum zamanla iyileşmez, yani kendiliğinden bakireliğe geri dönüş beklenmemelidir. Ama günümüzde flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi metodu ile sonsuz süreli olarak bekareti geri kazanmak ve gerdek gecesinde kızlık zarı kanamasını güvenceye almak mümkün oluyor. Kalıcı ve geçici kızlık zarı dikimleri hakkında aşağıda bilgi veriyorum.


Kızlık zarı diktirme

Bekaretinizin bozulma sebebi ne olursa olsun, aradan uzun yıllarda geçmiş olsa kızlık zarı diktirme kararı aldıysanız bakirelik günlerinize yeniden merhaba diyebilirsiniz. Zarınızı diktirmek için önünüze iki seçenek çıkacak, eğer acilen yani birkaç gün içinde cinsel ilişkiye girmeniz gerekiyorsa geçici kızlık zarı dikimi size uygun olacaktır, ama henüz evlilik planı yapmadıysanız, yada en azından 1 ay kadar zaman varsa en güzeli flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimini uygulatabilirsiniz, çünkü sonsuz zamanlı bekaret sağlar, yıllar sonrada ilişkiye girseniz mutlaka kızlık zarı kanaması olur.

Kızlık zarı dikimi fiyatı

Himenoplasti için karar verdiğinizde İstanbul'da kızlık zarı diken en iyi doktoruda bulduğunuzda ikinci adımda 2019 senesi için kızlık zarı dikimi fiyatı gündeme gelecektir. Bekaret diktirmenin ne kadar olduğunu direkt olarak buraya yazamıyorum ama Bakırköy'deki muayenehanemizi telefonla arayarak veya WhatsApp'tan bize ulaşarak fiyat listemizi isteyebilirsiniz. En ucuz fiyatlı bekaret ameliyatı geçici kızlık zarı dikimidir, en çok tercih edilen ve en iyi sonucu veren flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi ise az daha yüksek ücretle yapılır, vajina daraltma ameliyatı yada labioplastiyide aynı seansa eklemek isterseniz hymenoplasty maliyetiniz yükselir.

Kızlık zarı dikimi

Bu bölümde kızlık zarı dikimi teknikleri hakkında bilgi veriyorum, lokal anestezi ile yaklaşık yarım saat süren müdahalelerden geçici kızlık zarı dikiminde eski zar parçaları birbirine dikilir ve yapılan işlem en fazla 10 gün dayanır, aynı gün dahi ilişkiye girilebilir. Flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikiminde ise ameliyat çok daha ayrıntılı ve ekstra ustalık gerektirir, yırtılmış kızlık zarının bitişiğindeki vajina mukozasından karşılıklı ince flep dokular kaldırılır ve orta hatta kılcal dikiş yapılır , böylece 2 hafta sonra dikiş izleri silinir ve sonsuz zamanlı bekaret elde edilir.Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık zarı dikimi sonrası dikkat edilmesi gerekenler

Dikilmiş kızlık zarı fotoları

Kızlık Zarı Dikimi

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.