Kızlık zarı dikimi fiyatı

Kızlık zarı dikimi fiyatı İstanbul'da 2019 yılında az sayıda jinekolog tarafınca en düşük olarak ...tl civarına yapılır , gerçi himenoplasti maliyetleri ağırlıklı olarak yapılacak olan dikimin nev'ine göre çok değişir , mesela vajina daraltma ile kombine yapılan kızlık zarı diktşirme operasyonlarında ücret diğerlerine göre daha yüksekken , sadece kızlık zarı dikimi flep yöntemi fiyatları daha maküldür ve en ucuz bekaret tamir metodu ise geçici kızlık zarı dikimidir. Himenoplasti ameliyatlarında kızlık zarınızın ne şekilde ve ne zaman bozulduğunun pek önemi yoktur , hatta defalarca kürtaj olmuş olsanız bile her durumda kızlık zarı dikimi yaptırabilirsiniz , dikim öncesi yoğun bir cinsel hayatınızda olmuş olabilir , vajina genişlemesi gibi durumunuzda olabilir , yine kızlık zarı diktrebilirsiniz , hatta aynı seansta vajina daraltmada yaptırabilirsiniz. Bu yazımızda kızlık zarı dikimi fiyatı dışında , kızlık zarı dikimi anlaşılır mı , kızlık zarı diktirenlerin yorumları , kalıcı kızlık zarı dikimi , geçici kızlık zarı dikimi gibi konularada değiniyoruz.


Kızlık zarı muayenesi

Özellikle evlilikten önce birçok genç bayan sürtünme şeklinde ön sevişmeler yaşayabiliyor , karşısındaki kişi , nışanlısı , sözlüsü veya sevgiliside olabilir , bu aktivite esnasında olay biraz abartılı hale gelince kızlık zarından birkaç damla kan gelebilir ve bu durumda kızlık zarı zedelenmesimi yoksa kızlık zarı bozulmasımı yaşandı bir ikilem ortaya çıkar ve tek çare kızlık zarı muayenesidir. Ancak net olarak kızlık testi ile sonuç alabilirsiniz. Peki sürtünme ile birkaç damla kan gelmesi durumunda istatistiki olarak kızlık zarının bozulmuş olma ihtimali nekadardır diye sorarsanız yaklaşık olarak %70 lerdedir. Bu arada kızlık zarı birkere kanar deyimi genelde doğru çıkar. Kızlık zarı muayenesi nasıl yapılıyor ? mutlaka bir jinekolog arafınca yapılmalıdır ve bu teşhis metoduna kızlık testi veya bekaret kontrolüde denir , jinekolog sadece gözü ile bakarak bu muayeneyi gerçekleştirir , yani kesinlikle herhangi bir cihaz veya alet kullanılmaz , vajina içine herhangi birşey sokulmaz , kural olarak kızlık zarına kesinlikle dokunulmaz , yani kızlık zarı muayenesi esnasında kızlık zarınızdaki zedelenmenin veya bozulmanın dahada derinleşme ihtimali yoktur. Avrupa yakası İstanbul'da kızlık zarı muayenesi fiyatı yaklaşık ...tl civarıdır. Güncel maliyetler için arayınız.

Kızlık zarı dikimi

2019 yılında İstanbul'da kızlık zarı dikimi 2 farklı yöntemle gerçekleştirilir , flep yöntemi kalıcı en fazla istenen ve sonuç açısından en sağlam yöntemdir , diğer yöntem ise eski zamanlardan kalan ve artık yavaş yavaş önemini yitirmiş olan geçici kızlık zarı dikimidir. Öncelikle flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikiminde 20 gün kadarlık bir dikiş iyileşme süresi olduğunu hatırlatalım , bu süre içinde cinsel ilişkiye giremezsiniz , ama sonrasında ise sonsuz bir zamanınız olur , yani isterseniz yıllar sonra bile cinsel ilişkiye girebilirsiniz. Ama geçici kızlık zarı dikiminde aynı gün bile cinsel ilişkiye girebilirsiniz , ama en fazla 10 gün kadar vaktiniz olacağınızda hatırlatalım.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Dikilmiş kızlık zarı fotoları

Kızlık Zarı Dikimi

Kızlık zarı dikimi sonrası dikkat edilmesi gerekenler

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.