Kızlık zarı dikimi

Kızlık zarı dikimi yani tıbbi adı ile himenoplasti İstanbul'da 2019 yılında kadın hastalaıklarında en popüler ameliyat olmuş durumdadır. Işık hızı ile devam eden kadın erkek ilişkilerinde sosyal sitelerinde katkısı ile aynı hafta içinde bile erkek arkadaş yada kız arkadaş değiştirilmesi ve köklü ilişkilere geçme planı hasıl olduğunda , yada evlilik hazırlığı için uygun bir aday bulunduğunda eski hasarların giderilmesi ve beyaz bir sayfa açılması ihtiyacı ortaya çıkmaktadır. Burda en fazla düşünülen konu tabiki bekaret olmaktadır. Toplum kültürel olarak hangi seviyeye gelirse gelsin 100 yıl önce kızlık zarına verilen önem hala aynı dozda devam etmekte ve erkeklerin nerdeyse %90'ı daha önce hiç bir erkekle cinsel münahasebeti olmamış bir bayanla evlenme arzusundadırlar. Hem akıllı olsun , hem para kazansın , hem çok güzel olsun , çok iyi giyinsin , bide üstüne bakire olsun isteniyor. Sanırım son maddeyi yeniden oluşturmak bize düşüyor. Kızlık zarı dikimi İstanbul'da 2 farklı metodla yapılıyor , benimde size tavsiye edecek olduğum flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi vakaların neredeyse %90'ı tarafınca tercih ediliyor , ve bu tercihin en önemli sebebi ise kızlık zarı diktirdikten sonra cinsel ilişkiye girmek için sonsuz bir zamanınızın olmasıdır. 2. seçenek olan geçici kızlık zarı dikimi ise çok eski bir himenoplasti metodu olduğu için artık günümüzde flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi çıktıktan sonra önemini yitirmiş ve jinekolojinin tozlu raflarına kaldırılmıştır. Ama bazı durumlarda onada ihtiyaç olmuyor değil , zira hastalarımızın %10'luk bölümü hala geçici kızlık zarı dikimi yaptırıyor , hangi durumlarda geçici diktirmek lazım ; bikaç gün içinde cinsel ilişkiye gireceğiniz kesinleşti ise yani flep yönteminin 20 günlük iyileşme sürecini bekleyecek vaktiniz yoksa ancak geçici dikim yaptırabilirsiniz. Bu yazımızda kızlık zarı dikimi ayrıntıları ve sizin merak ettiğiniz konulardan , kalıcı kızlık zarı dikimi , geçici kızlık zarı dikimi , kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ? , esnek kızlık zarı dikilir mi , vajina daraltma ameliyatı gibi konularada değiniyoruz.

Kızlık zarı dikimi fiyatı

İstanbul'da ve büyük şehirlerde kızlık zarı dikimi fiyatı 2019 yılı ilk ayları ve geçen seneyi göz önüne alırsak yaklaşık olarak ....tl seviyelerinden başlar , ama kızlık zarı diken jinekologlar geelde bu fiyata flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi yapmazlar, ancak geçici kızlık zarı dikimi için bu düşük ücretler uygulanır , ama kalıcı dikim fiyatı olarak genellikle ....tl fiyat istenir. Tabi sadece kızlık zarı dikimi ile yetinmeyip ihtiyaç halinde vajina daraltma giib bir operasyonuda arzuluyorsanız , 2 ameliyatı tek seansa sığdırmak mümkündür ve İstanbul'da kızlık zarı dikimi ve vajina daraltma ameliyatları için toplam ....tl giib rakamlar istenecektir. Bu arada İstanbul'da labioplasti gibi sarkan dudakların düzeltilmesi ameliyatlarıda kombinasyona dahil edilebilir.

Kızlık zarı dikimi

Doğru zannettiğiniz ilişkinizin birgün yolunda gitmediğini gördünüzde veya tek gecelik bir ilişkiden bedeninizde iz kaldı ise kızlık zarı dikimi düşünebilirsiniz , özelliklede bekaret konusuna önem veren bir erkekle evlilik düşünüyorsanız bu size dahada mantıklı gelmeye başlayacaktır. Gerçi ufukta evlilik planı olmayan birçok genç bayan aldıkları duygusal darbeden kurtulmak ve rahatlamak içinde kızlık zarı diktirebiliyorlar , hatta nışanlanıpta birlikte gelen çiftlerde çok oluyor , eski ilişkinin izlerini silip yeni beraberliğine sıfırlanmış olarak giriş yapma isteği bazen yeni çiftlerin birlikte aldıkları bir kararda olabiliyor. Ama genelde her erkek bukadar mantıklı olmuyor.
Kızlık zarı dikimi İstanbul'da çok sık yapılan bir operasyon haline geldi , genellikle özel jinekolog muayenehanelerinde lokal anestezi ile gerçekleştirilen ameliyat 25 dakika kadar sürüyor, sonrasında masadan kalkarak yürüyüp normal yaşantınıza kaldığınız yerden devam edebiliyorsunuz , yani himenoplasti ameliyatı sizin çalışma hayatınızı etkilemez. En sık tercih edilen bekaret tamir metodu kalıcı kızlık zarı dikimi yani flep yöntemidir . Bende size onu tavsiye ederim , gerçekten harika sonuçlar alıyoruz.

Kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ?

İstanbul'da himenoplasti ameliyatı yaptırmayı düşünüyorsanız kızlık zarı dikimi sonrası acaba kızlık zarı dikimi anlaşılır mı diye aklınızdan mutlaka geçirmişsinizdir , özelliklede tam uykuya dalacağınız zaman aklınıza takılırsa sizi birkaç saaat uykusuz tutacak bir sorun olabilir bu endişeler. Ama merak etmeyin usta ellerden çıkmış bir kızlık zarı diktirme operasyonu sonrası artık arkanıza bakmaya gerek olmaz. Kızlık zarı dikimi sanatsal dokunuşlara sahip titiz ve büyük tecrübe sahini bir jinekolog tarafınca yapılmaldır , zira jinekolojinin sezaryen ve diğer künt ameliyatları gibi değildir , dikişler çok dikkatli atılmalı ve dıştan görünmemeli , hatta iyileştikten sonra dikiş izi bile kalmamalıdır , bu durumda kızlık zarı diktirdikten bikaç ay sonra muayeneye bile girseniz himenoplasti yaptırdığınız büyük ihtimal ispatlanamaz. Sonuç olarak kızlık zarınızın dikilmiş olduğu kesinlikle anlaşılmaz merak etmeyin.

Kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi

Tüm dünyada en fazal tecih edilen ve biizmde şiddetle tavsiye ettiğimiz himenoplasti çeşidi kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemidir , gerçekten mükemmel sonuçlar elde ediyoruz . Kalıcı dikimin en önemli artısı ise diktirdikten sonra cinsel ilişkiye girmek için sonsuz bir zamanınız olmasıdır. Peki bu flep yöntemi acaba nasıl yapılıyor ;
Hastanın kabülü ve kızlık zarı muayenesi sonrası vajina girişine kılcal iğne ile lokal anestezik ilaç yapılır , böylece kızlık zarı dikimini hissetmezsiniz bile. Vajina uyuştuktan sonra yan duvardan , yani vajina mukozasından ince bir flep kaldırılır ve flebin serbest ucu kızlık zarı ringine dikilir , diğer sabit uç ise yine vajina duvarında sabit bırakılır , böylece kızlıkz arı içindeki kan damarlarında aktif kan dolaşımı devam eder ve yeni teşekkül edilen kızlık zarı yortıldığı anda bu kan damarlarıda patlar ve belirgin bir kızlık zarı kanaması ortaya çıkar. Himenoplasti ameliyatı yaklaşık 25 dakika sürer ve sonrasında yürüyüp gidebilirsiniz.
İstanbul'da kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı yaklaşık ....tl civarıdır.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık zarı dikimi sonrası dikkat edilmesi gerekenler

Dikilmiş kızlık zarı fotoları

Kızlık Zarı Dikimi

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.